Ramy naprawcze

Historia

Pierwsze ramy naprawcze firmy ”BOMET” powstały w roku 1990. Był to czas, w którym właściciel firmy”BOMET” pracował jeszcze jako blacharz samochodowy i obserwując ówczesne techniki napraw karoserii oraz służące do tego narzędzia postanowił sam wyprodukować niezawodne urządzenie do napraw blacharskich.

W roku 1992 zamontowano pierwszą naszą ramę posadzkową w autoryzowanym serwisie blacharskim.

Na tej ramie i jej oprzyrządowaniu zakupionym i zamontowanym w 1992 roku, do dziś dokonuje się napraw pojazdów. W tym miejscu warto podkreślić, że rama i jej wyposażenie nie były remontowane ani naprawiane w efekcie uszkodzenia, nie uległy też żadnym odkształceniom.

Efekt ten uzyskaliśmy poprzez wykonanie całej ramy i oprzyrządowania z materiałów wysokiej jakości. W okresie użytkowania ramy naprawiono ponad 2000 pojazdów, w tym busów, samochodów dostawczych, vanów, pickap-ów, i samochodów terenowych.

DZIĘKI TAK ZDOBYTEMU DOŚWIADCZENIU I SPRAWDZONEJ TECHNOLOGII PRZEDSIĘBIORSTWA BOMET GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚCI USŁUG.

Od 1992 roku stale modernizujemy i powiększamy ofertę produktów PRZEDSIĘBIORSTWA PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWEGO BOMET. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować  ofertę do potrzeb i nakładów finansowych każdego klienta. W nasze ramy wyposażone są małe prywatne warsztaty blacharskie jak i duże renomowane stacje serwisowe.

Nasze ramy naprawcze to odpowiednio wzmocniona konstrukcja stalowa zatopiona w betonie, do której za pomocą specjalnych uchwytów mocuje się klamry, słupy ciągnące oraz całe oprzyrządowanie wspomagające naprawę karoserii.

Płaska powierzchnia ramy, sztywna i bardzo wytrzymała konstrukcja. Solidne i bardzo stabilne zamocowanie pojazdu sprawiają, iż naprawa mocno uszkodzonych pojazdów w tym także samochodów dostawczych jest prosta i przebiega bardzo szybko.

Przy zastosowaniu odpowiednich elementów z oprzyrządowania można dokonywać lekkich napraw bez potrzeby montażu pojazdu w klamrach.

Oferta

KORZYSTAJĄC Z NASZEJ OFERTY ZYSKUJESZ:

  • jedną ramę do napraw wszystkich typów karoserii samochodowych
  • niezawodne w 100% urządzenie pozwalające zwiększyć przepływ i ofertę napraw w Twoim warsztacie
  • płaską powierzchnię warsztatu bez potrzeby wypychania i omijania nieużywanego urządzenia
  • czas potrzebny na wprowadzanie pojazdu na najazdy lub inne typy ram
  • większy przepływ naprawianych pojazdów
  • ofertę idealnie dopasowaną do Twoich oczekiwań i możliwości finansowych
  • zadowolonych klientów z krótkiego czasu oczekiwania na naprawiany pojazd

a przede wszystkim:

  • 100% pewności dokonania najlepszego z możliwych wyborów dla Twojego warsztatu!